top of page

/ APIE MUS

Šiandienos karantino situacijoje TAURAKALNIS nestovi vietoje.

 

Siekdami išsaugoti mūsų komandą, ilgametę patirtį ir gražią partnerystę su mūsų klientais ir partneriais dalinamės TAURAKALNIO šviežia ir gardžia naujiena. MES PRADEDAME GAMINTI IR TIEKTI ŠVIEŽIĄ MAISTĄ JŪSŲ NAMAMS.

 

Ši paslauga skiriasi nuo Jums jau pasiūlytų rinkoje. Kai visiškai paruoštas maistas pristatomas į namus, jį retai pavyksta pristatyti malonios valgymui temperatūros, tad dažnai tenka jį šildyti, kas mažina patiekalų maistingumą ir vitaminus, taip dabar reikalingus mums visiems. Mes einame šviežiu, sveikesniu ir gardesniu keliu.

 

Mūsų meniu rasite visus ruošinius, kurie reikalingi Jums patiems pasigaminti mėgiamą maistą – beliks įjungti orkaitę ar užkaisti puodą. Jokių apsilankymų parduotuvėje, jokių maisto ieškojimų – visus patiekalus pristatysime Jums tiesiai į namus ir - saugumo dėlei - paliksime prie durų.

 

Užsakykite visai šeimai, užsakykite kelioms dienoms, nepamirškite užsakyti atskirai gyvenantiems vyresniems šeimos nariams – mes su meile ir atidumu iš kruopščiai atrinktų ingridientų pagaminsime tai, ką Jūs labiausiai mėgstate. Meniu rasite patiekalų ir mažiesiems. O jeigu kažko nerasite, būtinai informuokite, mes tai pagaminsime!

 

Užsisakykite internetu arba uzsakymai@taurakalnis.lt ar tel. +370 616 38770.

Pristatymus vykdysime antradieniais-šeštadieniais.

 

Užsakymus telefonu priimame kiekvieną darbo dieną iki 16:00.

 

Taurakalnio kolektyvas

 

bottom of page